Kurumsal

Firmamız Çatı sistemleri konusunda faaliyet göstermek üzere 1991 yılında izmir'de kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana müşterileri ile güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak temel politikamız olmuştur.

Oluk sektöründe sürekli gelişim içinde bulunan firmamız bilinen klasik metodları yerine oluk ve aksamlarının tümünü eksiz şekilde üreterek lehim ,kaynak, slikon vb. ürünlere olan bağımlılığı en aza indirmiştir.

Gelişen çağa ayak uydurmakta sektöründe öncü olan firmamız sürekli ilkelere imza atmış, yüksek teknoloji ürünü modern makinalar ve kalifiye personeli ile 4 m. ve 6 m. yekpare oluklar üreterek çatılarınıza avrupa normlarında sağlamlık ve estetik kazandırmaktadır.

Her bütçeye uygun fiyatları ve teknolojik ürünleriyle firmamız kısa zamanda kendisini ispatlayıp İzmir genelinde geniş bir pazar elde etmiştir.

Toros Tenekeciliki sürekli yenilik peşinde olmuştur. Daha yeniyi, daha kaliteliyi üretmek için yeni ufuklara yelken açarak emin adımlarla sizlerin güvencisiyle ilerlemektedir.