Hizmetler

Eksiz Oluk İşleri

Eksik Oluk İşleri

Estetik görünümü ile yapınıza farklı bir hava katar. Yerinde üretim teknolojisi ile eksiz tek parça oluk imkanı sağlar. Geniş aksesuar yelpazesi ve bağlantı elemanları ile her detaya uygulanabilir. Darbelere karşı dayanıklıdır. Hafiftir, taşınması kolaydır, montajı basit ve süratlidir. Ultraviole işınlardan etkilenmez, paslanmaz, bakım gerektirmez, uzun ömürlüdür. Uİluslararası labarotuarlarda onaylanmış ve kalite standardını yakalamış bir üründür.

Çatı İzelasyonu İşleri

Çatı İzelasyonu İşleri

Mebran, shingle, kiremit. Kışa tam olarak girmeden ekstra masraf ve sorunlardan uzak bir kış geçirmek isteyenlerin evlerinin soğuğa, yağmura ve neme hazır olup olmadığım kontrol etmeleri gerekmektedir. Bu konuda sadece kapı ve pencerelerde meydana gelen ısı kaybını önleyebilmek için alınacak önlemler yetersiz kalmaktadır. Binalarda duvarlar ve pencerelerden sonra en fazla ısı kaybı ya da kazancının görüldüğü bölümlerden biri de çatılardır. Her türlü çatı yapımı veya tadilat işlerinizi özenle yapıyoruz.

Çinko, Bakır, Galveniz İşleri

Çinko, Bakır, Galveniz İşleri

Çinko ve Bakır işleri; Paslanmaz malzeme olan çinko levha ve bakırın ortalama 50 yıl gibi uzun bir ömrü vardır. Oluk, baca etrafı, gizli dere güvercinlik ve pervaz kaplama vs.

Galveniz işleri; 20 sene ömürlü galveniz kaplama sac malzeme, oluk, baca etrafı, gizli dere, güvercinlik, pervaz kaplama vs. işlerinizi özenle yapıyoruz

Adres: Seferihisar Sanayi Sitesi A Blok No:11 Seferihisar/İzmir
Gsm: + 90 532 331 47 59 || +90 535 740 01 68
designed by gunerkan 2013 izmir