Eksiz Oluk Yağmur İndirme Sistemleri

Estetik görünümü ile yapınıza farklı bir hava katar. Yerinde üretim teknolojisi ile eksiz tek parça oluk imkanı sağlar. Geniş aksesuar yelpazesi ve bağlantı elemanları ile her detaya uygulanabilir. Darbelere karşı dayanıklıdır. Hafiftir, taşınması kolaydır, montajı basit ve süratlidir. Ultraviole işınlardan etkilenmez, paslanmaz, bakım gerektirmez, uzun ömürlüdür. Uluslararası labarotuarlarda onaylanmış ve kalite standardını yakalamış bir üründür.

Eksiz Oluk Yağmur İndirme Sistemleri

Yapıların uzun ömürlü olabilmesi, sağlıklı konforlu ve güvenli bir ortam sağlayabilmesi için iç ve dış etkenlere karşı doğru bir şekilde korunması gerekmektedir. Söz konusu bu iç ve dış etkenlerden korunabilmenin en etkin yolu da yalıtımdır. Bir uzmanlık dalı olan yalıtımın ana unsurları; doğru detay, nitelikli malzeme, sağlıklı uygulamadır.

Yapılarda su yalıtımı, suyun hangi şiddette ve nereden gelirse gelsin yapı kabuğundan içeri gidererek yapı elemanlarına dolayısıyla da yapıya zarar vermesini önlemek için yapılır. Suyun yapılarda sıvı veya gaz halinde bulunması yıpranmaların ve zararlı etkilerin en önemli nedenidir.

Toros Tenekecilik; engin tecrübesi ve ürün kalitesi ile yapılardaki her türlü detaya uygun likit yalıtım ürünleri ile 1991 yılından beri sizlere hizmet vermektedir.